Рогинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Берізка" Роменської міської ради Сумської області

НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК

Картинки по запросу герб і гімн дитсадка "Берізка"

РОГИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

(ясла -садок) «БЕРІЗКА» РМР

ГЕРБ ЗДО (ясел-садка) "БЕРІЗКА"

НАШ ДЕВІЗ :

Дитячий садок - це ми дітвора!
Дитячий садок - це промінь добра!
Дитячий садок це радість і сміх!
Дитячий садок - це безліч потіх!
Дитячий садок - це скринька бажань!

Дитячий садок - це горішок знань!
Дитячий садок - це наше життя!
Хай квітне завжди його майбуття!

ГІМН ЗДО:

В цей казковий гарний дім

Привели нас матері

Ще маленькими були,

Наче квіточки росли.

На руках тут нас носили.

Малювати нас навчили.

І ліпити, і писати,

І співати, й танцювати.

Приспів:

Не буває сумно нам.

Ви повірте, ви повірте,

Ми розкажем правду вам.

Усі люди гарні в нас,

Вихователі кохані

З ними добре, просто клас!

І усе що знаєм ми,

І чого ми досягли,

Всім завдячуємо їм -

Вихователям своїм.

Пам'ятаєм кожну мить

І серденько вже щемить,

А сльозинка на щоці

Це знак вдячності тобі.

Приспів:

Не буває сумно нам.

Ви повірте, ви повірте,

Ми розкажем правду вам.

Усі люди гарні в нас,

Вихователі кохані

З ними добре, просто клас!

КОРОТКА ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Історія великої держави починається з історії кожної окремої­ людини, кожної сім’ї, колективу, підприємства чи установи.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Берізка"  Роменської міської ради також є частинкою історії своєї країни, рідного села, освітянської родини. А творці цієї історії – люди, колектив  закладу дошкільної освіти і діти, його вихованці.

У далеких 40-х роках відчинила двері першим вихованцям «ясел» (як тоді називали садочок), невеличка хатинка.

… Саме тоді, коли  скривавлене село струшувало з плечей ненависний тягар фашистської окупації і треба було підіймати село з руїн,  взялися за цю справу невтомні жіночі руки. Тоді ж на території  села  і відкрився дитячий ясла-садок. Працювала в ньому проста жінка без освіти . Дві промерзлі кімнати з продірявленою стелею, з  незграбною грубкою стали затишною домівкою для малечі.

Вперше  мами могли спокійно працювати, знаючи, що їхні діти в надійних теплих руках няні. Тут діти гралися,   співали й танцювали, слухали казки . І хоча іграшки були саморобні,  життя малечі було веселим і безтурботним. Сюди, в цей теплий затишний дім, вони бігли щоранку з бажанням і радістю.

Пізніше дитячий садок змінив свою адресу, був переведений у інше приміщення – на зеленому пагорбі, між розлогих яблунь. Та і керувать колективом почала дипломований освідчений педагог

І коли 1 вересня  1981 році дитсадок відсвяткував своє новосілля уже у великому, світлому  приміщенні по вулиці Механізаторів, 2 , веселий багатоголосий гомін зазвучав , як святкове щебетання птахів,  з новою силою. Адже в садочку налічувалось до 120 дітей дошкільного віку.

Щастя садочка в тім, що з перших днів існування тут працювали вихователі, палко закохані в дитину,  у дитячий світ. Всі свої знання і вміння вони знову і знову передавали своїм вихованцям, адже саме у дитинстві вчимося ми добра і правди,  совісті і честі, вчимося любити, шанувати інших і  пізнавати світ.

Гостинно відкривши свої двері  дитсадок по сьогоднішній день тримає їх широко відчиненими для нинішніх та наступних поколінь. І кожен день зустрічав би з радістю багатоголосу дітлашню. Та зараз,  для безпеки та збереження життя наших вихованців,  ми, нажаль , через відсутність укриття змушені працювати дистанційно  . Але ми працюємо. Дякуючи батькам наших діток, педагоги перебувають на постійному зв'язку  з вихованцями садка.  Організовують онлайн заняття, консультації для батьків. і т.д.

Віримо в Перемогу.  Віримо, що настане той щасливий день, коли садочок знову наповниться веселим гоміном дітлахів і приміщення садочка заграють всіма барвами веселки.   Адже, Україна- наша Батьківщина.   Разом ми все здолаємо.